Aktuálně...

Průmyslové objekty

Zámečnické konstrukce

Naší hlavní doménou v této oblasti je spolupráce se stavebními firmami pří zateplování budov, kde dodáváme funkční, bezpečné a estetické doplňky balkonů, jakými jsou zasklení lodžií, přístřešky či balkonové zábradlí. Konstrukce je tvořena ocelovými nebo hliníkovými profily s různou povrchovou úpravou, jako je žárové zinkování, antikorozní a finální nátěr nebo práškové lakování (komaxit). Na výběr nabízíme širokou paletu odstínů dle vzorníku.
Jednotlivá pole mohou být vyplněna mnoha způsoby, vše záleží pouze na vás. Pro inspiraci uvádíme polykarbonátové desky Lexan (různá provedení), skleněná výplň, drátosklo nebo také například dřevěné výplně. Kotvení výplní je provedeno dle druhu buď samořeznými šrouby nebo přinýtovanýmí hliníkovými „L“ profily.
Několik ukázek naleznete ve fotogalerii v záložce Balkony.

Vyrábíme a dodáváme vnitřní i venkovní zábradlí a schodiště, upravené vždy přesně na míru dle vašich konkrétních požadavků. Provedení nemusí být výhradně celoocelové, nabízíme také možnost kombinace se dřevem dle vašeho výběru.

Prosvětlení průmyslových objektů

Prosvětlování střech výrobních a skladových hal je již velmi dlouho známá a používaná věc, která šetří energie vynaložené na celodenní osvětlování prostor. Za tímto účelem vyrábíme a montujeme střešní světlíky, které vám zaručí maximální využití denního světla pro vaši práci po celý den.

Konstrukce je jednoduchá, tvořena převážně hliníkovými profily. Tvar konstrukce záleží na vás, ale nejčastěji doporučujeme obloukovitý tvar. Jako zakrývací prvek volíme polykarbonátové desky, hlavně kvůli jejich životnosti a výborné propustnosti světla. Desky jsou ukotveny standartními ukončovacími a lemovacími hliníkovými profily. Hlavně kvůli estetické údržbě doporučujeme ponechat povrch hliníkové konstrukce v přírodním stavu, zaručíte tím stále stejný vzhled světlíku po dobu několika let.
Ukázky pro inspiraci naleznete ve fotogalerii v záložce Světlíky.

Oplocení pozemků

Nabízíme profesionální řešení oplocení vašeho pozemku v požadovaném provedení, opatřeném také bezpečnostními prvky, snažíme se vždy naplnit veškeré přání zákazníka. Jako výplň pro jednotlivá pole používáme nejen drátěné pletivo, ale také různě tvarované plechy nebo dřevě desky, připevněné k ocelové konstrukci.
Dodáváme také posuvné či křídlové brány, vyrobené vždy přesně dle daného požadavku.

12. 11. 2012
Světlík - Jičín (náhled)